Dzień Otwarty Online Liceum Francuskiego

20marzec2021

Od: 9.30 do: 11.00

 

 

Zapraszamy na Dzień Otwarty online LFV! Już 20 marca 2021 dyrekcja i cała kadra pedagogiczna placówki będą do Waszej dyspozycji: odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące szkoły, francuskiego programu nauczania, oferty zajęć pozaszkolnych zwłaszcza dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat...

Liceum Francuskie w Warszawie (LFV) jest międzynarodową placówką edukacyjną w której uczy się ponad 760 uczniów z 45 krajów. Jest jedyną akredytowaną szkołą w Polsce, która realizuje francuski program nauczania na czterech poziomach: od przedszkola poprzez szkołę podstawową i gimnazjum aż do liceum.

Językiem wykładowym jest język francuski, ale uczniowie mają możliwość nauki czterech dodatkowych języków obcych (w tym języka polskiego, który można wybrać w ramach międzynarodowej sekcji polskiego, z dodatkowymi zajęciami z języka, literatury i historii). Uczniowie, którzy nie znają dobrze języka francuskiego, mogą skorzystać z intensywnych wspomagających kursów tego języka, aby ułatwić im dostosowanie się do programu nauczania.

Spotkanie online z dyrekcją i nauczycielami, którzy odpowiedzą na wszystkie wasze pytania, odbędzie się w sobotę 20 marca od godz. 9:30 do 11:00 na platformie ZOOM.

Będzie to doskonała okazja do poznania atutów francuskiego programu nauczania jak i bogatej oferty zajęć pozaszkolnych, artystycznych, sportowych i językowych dla dzieci w każdym wieku!

W PROGRAMIE WYDARZENIA:

  • Prezentacja placówki
  • Przedstawienie oferty edukacyjnej przedszkola i szkoły podstawowej 
  • Rozmowy i spotkania z nauczycielami

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Inscrivez-vous à l'événement !

Veuillez renseigner les informations suivantes :

Indiquez la réponse : 5 - 1 =

Avez-vous déjà un enfant inscrit au LFV ?J'accepte la politique de confidentialité du LFV

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...