LFV info / Webseries

LFV Info jest gazetą tworzoną przez uczniów opcji SAW (Sztuka AudioWizualna) z Liceum Francuskiego w Warszawie.
Realizowana jest w języku francuskim pod nadzorem nauczyciela opcji SAW we współpracy z ekspertami
sztuki audiowizualnej.

W ramach kontynuowania pracy nad szkolną gazetką i dziennikiem LFV Info uczniowie klasy première opcji SAW (Sztuka AudioWizualna) poszli o krok dalej i rozpoczęli również przygotowania nad nowym mini serialem internetowym (webseries).

W programie tych profesjonalnie nakręconych krótkich metraży zobaczymy: nieznane anegdoty o pracownikach i uczniach Liceum, porady praktyczne, informacje kulturalne i wiele innych…
Przed nami wiele odcinków a nawet sezonów przed ekranem. Rośnie nam silna konkurencja dla Netflixa!

Poniżej możecie obejrzeć najnowsze dzieła naszych uczniów.

Milego oglądania!

LFV WEBSERIES