Dzień Otwarty Szkoły Francuskiej na Sadybie

13kwi2024
Since June 2016 you need to have a valid API key enabled to display Google maps, see plugin settings

Od: 10.00 do: 14.00

Lokalizacja: Przedszkole i Szkoła podstawowa LFV

ul. Konstancińska 13 02-942 Warszawa

 

 

Szkoła Francuska otwiera swoje drzwi!

W sobotę 13 kwietnia 2024 r. weź udział w Dniu Otwartym Szkoły Francuskiej i odkryj świat doskonałości edukacyjnej dla swoich dzieci w wieku od 2 do 11 lat.

 

Szkoła Francuska w Warszawie (LFV) to międzynarodowa szkoła z ponad 700 uczniami 45 różnych narodowości. Jest to jedyna szkoła w Polsce z akredytacją rządu francuskiego dla całego programu nauczania. W szkole francuskiej dzieci korzystają z wielokulturowego i wielojęzycznego środowiska, w którym mogą w pełni rozwinąć swój potencjał i umiejętności.

Nauczanie prowadzone jest przez certyfikowanych nauczycieli, którzy rozumieją potrzeby dzieci i ich rodzin.

Nauczanie języków jest uważane za priorytetowe w naszej szkole. Lekcje te koncentrują się nie tylko na czysto teoretycznej nauce języka, ale także na jego aspektach kulturowych, historycznych i literackich. Książki odgrywają ważną rolę we wzbogacaniu procesów poznawczych i twórczego myślenia uczniów w nauczanym języku.

> Dzieci niefrancuskojęzyczne korzystają ze zindywidualizowanych dodatkowych kursów języka francuskiego jako języka obcego, w ramach programu wsparcia FLSco (Francuski jako Języka Szkolnego), co umożliwia im bezproblemową integrację z programem szkolnym.

> Dla dzieci polskojęzycznych, Sekcja Międzynarodowa Polska oferuje dogłębną naukę języka polskiego, kultury i historii.

> Już od przedszkola, wszyscy uczniowie uczą się języka angielskiego i mają możliwość uczestniczenia w zajęciach artystycznych, sportowych i kulturalnych w tym języku.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły w sobotę 13 kwietnia w godzinach 10-14 na Sadybie!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby odkryć naszą szkołę od środka i porozmawiać bezpośrednio z naszymi nauczycielami!

 

W PROGRAMIE WYDARZENIA:

  • Powitanie rodzin;
  • Zwiedzanie obiektu;
  • Rozmowy z nauczycielami i administracją;
  • Spotkania z partnerami Szkoły Francuskiej i rodzicami;
  • Bezpłatne warsztaty dla dzieci.


Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Akceptuję politykę prywatności LFV

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...