Dzień Świąteczny na Saskiej Kępie

W tym roku członkowie Rady Uczniów (CVC i CVL) wyszli z inicjatywą zorganizowania „Dnia świątecznego”, aby uczcić nadejście Bożego Narodzenia. Przy świątecznej muzyce, gorącej czekoladzie i świątecznych strojach był to dzień pełen radości!

Aby uczcić koniec 2023 roku i nadejście świąt Bożego Narodzenia, przedstawiciele Rady Uczniów chcieli podzielić się ciepłymi chwilami ze swoimi kolegami i koleżankami. W związku z tym w środę 20 grudnia zorganizowali „Dzień Świąteczny”, podczas którego przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek!

Na ten dzień uczniowie i dorośli przebrali się w najlepsze świąteczne stroje lub założyli świąteczne akcesoria. Podczas porannej przerwy w holu budynku B zabrzmiały świąteczne piosenki, a uczniowie i nauczyciele zebrali się, aby spędzić przyjazną chwilę.

Punktem kulminacyjnym dnia było rozdaniem, przy muzyce, czekoladowych Mikołajów w klasach, ku wielkiemu zaskoczeniu zarówno uczniów, jak i nauczycieli! Uczniowie Terminale zorganizowali również sprzedaż gorącej czekolady, która ucieszyła wszystkich.

Wielkie podziękowania dla organizatorów za te ciepłe chwilę!