Festiwal Talentów 2022: zdjęcia i nagrody

Jak każe tradycja lFV, 9 kwietnia 2022 roku nasi uczniowie mogli zaprezentować się na scenie podczas finału Festiwalu Talentów.

Po ubiegłorocznej edycji Święta, która odbyła się online, uczniowie i nauczyciele mogli wreszcie spotkać się na żywo i wspólnie przeżyć ciepłe i serdeczne momenty na Saskiej Kępie. Z tej okazji ponad trzydziestu uczestników od klas CM2 do klas Terminale wzięło udział w Festiwalu.

Uczniowie klasy Terminale wykorzystali to wydarzenie do zorganizowania loterii fantowej z wieloma nagrodami, aby sfinansować swoją Studniówkę.

Przez całe popołudnie jury złożone z nauczycieli oglądało i oceniało występy młodych talentów w różnych dziedzinach, takich jak śpiew, taniec, a nawet projektowanie ubrań.

Poniżej lista nagrodzonych:

  • Nagroda « Espoir »: Dario Curci z klasy Terminale A;
  • Nagroda jury: Antonia Woroszylska z klasy 2de A;
  • Nagroda w kategorii śpiew: 1 miejsce – Wiktoria Chmielarz z klasy 4e C i 2 miejsce – Carlos Puertolas Jaskulak z klasy 5e B;
  • Nagroda w kategorii grupa: 1 miejsce – Mathilde Angevin z klasy 4e A i 2 miejsce – Tymon Gorski, Konstanty Janczarski, Tomasz Jaskowski i Leopold Drzazga;
  • Nagroda w kategorii instrument: 1 miejsce – Charlotte Bouchet z klasy 5e A i 2 miejsce – Tomas Faroche z klasy 3e B;
  • Nagroda w kategorii taniec: Marie Permiakova z klasy 6e B.

Brawa dla wszystkich za ich wspaniałe występy!

Inscriptions 2026/2027

Nous vous informons que la campagne d’inscription 2026/2027 pour tous les niveaux de classe sera ouverte dans la première semaine du mois de mai. Information détaillée concernant cette procédure dans l’onglet « Inscriptions ». 

Zapisy na rok szkolny 2026/2027

Informujemy, że zapisy na rok szkolny 2026/2027 dla wszystkich klas rozpoczną się w pierwszym tygodniu maja. Informacje dotyczące tej procedury będą dostępne w zakładce „Zapisy”.

Enrolment for the 2026/2027 academic year

We would like to inform you that the 2026/2027 enrolment campaign for all year groups will open in the first week of May. You will find detailed information about this process under the ‘Admissions’ tab.

This will close in 20 seconds