Sprzedaż zabawek na Sadybie

W niedzielę 11 grudnia w LFV uczniowie klasy 3A wraz z wolontariuszami z grupy Varsauvons la Planète zorganizują kiermasz zabawek. Odbędzie się on w godzinach 12.00-16.00 w sali gimnastycznej na Sadybie i będzie otwarty dla wszystkich. Kiermasz ma na celu umożliwić dzieciom i dorosłym zakup gier, zabawek i książek po niższej cenie, a także promować produkty używane ze względu na ich mniejszy wpływ na środowisko.


Przed Świętami uczniowie klasy 3A połączyli siły z wolontariuszami z grupy Varsauvons la Planète i wspólnie zapraszają całą społeczność LFV na kiermasz używanych zabawek i książek. Wydarzenie ma na celu ułatwić świąteczne zakupy francuskojęzycznym rodzinom w Warszawie, a także przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczeń produkcyjnych, których generowania nie unikniemy przy zakupie nowych zabawek.

Kiermasz trwać będzie 4 godziny – od 12.00 do 16.00 i odbędzie się w sali gimnastycznej szkoły na Sadybie przy ul. Konstancińskiej 13. Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny zarówno dla rodzin kupujących, jak i sprzedających.


Masz zabawki, gry i książki w dobrym stanie i chcesz je sprzedać?
Wystarczy zapisać dziecko lub siebie wypełniając do 6 grudnia br. ten formularz: Formularz zapisu oraz odesłać podpisany regulamin na adres mailowy: varsauvonslaplanete@lilo.org lub oddać go w dniu 11 grudnia przy rozstawianiu stoisk.


Uwaga: ze względu na ograniczoną liczbę stoisk, liczy się kolejność zgłoszeń.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z zespołem Varsauvons la Planète pod adresem varsauvonslaplanete@lilo.org.


Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!