Udział Szkoły Francuskiej w targach Our Kids 2024

W sobotę 10 lutego Szkoła Francuska miała przyjemność wziąć udział w Warsaw OUR KIDS Expo 2024! Wydarzenie, które odbyło się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, zostało zorganizowane przez agencję Our Kids. Zgromadziło ono główne prywatne i międzynarodowe szkoły w Polsce, oferując rodzinom wyjątkową okazję do odkrycia mocnych stron i oferty edukacyjnej każdej szkoły…

Podobnie jak w ubiegłym roku, nasz zespół administracyjny wraz z kilkoma uczniami-ambasadorami przedstawił pełną ofertę naszej szkoły skierowaną do dzieci w wieku od 2 do 18 lat.

Samo wydarzenie przyciągnęło ponad 1800 odwiedzających, a stoisko Szkoły Francuskiej w Warszawie gościło ponad czterdzieści rodzin wśród innych 40 stoisk międzynarodowych i prywatnych polskich szkół.

Nasz udział w tym wydarzeniu umożliwił nam nawiązanie pierwszego kontaktu z rodzinami przed naszymi dniami otwartymi. Mogliśmy podzielić się z publicznością naszym zaangażowaniem w doskonalenie edukacji, zaprezentować nasz program wsparcia dla dzieci niefrancuskojęzycznych i omówić wartości, które sprawiają, że Szkoła Francuska, należącą do sieci AEFE, jest szkołą o wysokiej jakości i otwartości na cały świat.

Serdecznie dziękujemy wszystkim studentom-wolontariuszom, którzy przyszli porozmawiać z rodzinami o swoich doświadczeniach i z dumą nosili barwy naszej szkoły!

Rodziny, które nie mogły uczestniczyć w tym wydarzeniu, serdecznie zapraszamy na kolejne Dni Otwarte, które odbędą się 13 kwietnia na Sadybie i 18 maja na Saskiej Kępie. Zapraszamy!