Księga pamiątkowa LFV 2019-2020 już jest!

Jak co roku, cała społeczność Liceum Francuskiego poświęciła się pracy nad przygotowaniem pamiątkowego albumu zawierającego najważniejsze wydarzenia z mijającego roku szkolnego. Tegoroczna, jubileuszowa edycja poświęcona jest Stuleciu placówki i przywołuje ważne wydarzenia z życia szkoły oraz wspomnienia, którymi dzielili się uczniowie i nauczyciele w trakcie trwania minionego roku szkolnego.

Rok szkolny 2019-2020, pomimo pandemii, po raz kolejny upłynął pod znakiem wielu wydarzeń i projektów  pedagogicznych, organizowanych dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniów oraz kadry.

W ramach nauczania na odległość narodziły się nowe inicjatywy, jak na przykład Galeria Sztuki na Sadybie czy Wyzwania naukowe… Latem wolontariusze zmobilizowali się i założyli permakulturowy ogród warzywny na Sadybie, który został oddany do użytku mimo panującej wyjątkowej sytuacji. 

To więcej niż tradycja, ten album jest świadectwem dynamizmu i ciągłego odnawiania się naszej placówki i serdecznie dziękujemy każdemu z osobna za jego wkład.

Jak co roku, książka zostanie rozdana uczniom. 

Możecie także obejrzeć album roku 2019/2020 Liceum Francuskiego w Warszawie w wersji cyfrowej:

Publish at Calaméo or browse the library.